V červnu 2026 v Praze proběhla Olympiáda dětí a mládeže, kde mezi sebou soutěžili nejlepší mladí sportovci z celé republiky. Náš kraj reprezentovala v tenisové čtyřhře Klaudie Kubas, studentka tercie víceletého gymnázia. Klaudie je nejen skvělá sportovkyně, ale i výborná studentka.
Děkujeme za reprezentaci školy a našeho kraje a přejeme mnoho dalších úspěchů.
Za kabinet TV Mgr. Lenka Chlopčíková

