Návštěva koncertu Mladí sólisté

Ve čtvrtek 23. května 2024 se naše třída O1.A vydala na komentovaný koncert “Mladí sólisté”. Koncert se konal v sále Vesmír JFO v Ostravě.

V první části koncertu jsme mohli vidět několik velmi talentovaných sólistů, ze kterých nám až nabíhala husí kůže, a ve druhé části jsme si poslechli mladé studenty základních uměleckých škol Moravskoslezského a Olomouckého kraje, kteří zahráli například na housle, příčnou flétnu nebo violoncello. Myslím, že za celou naši třídu mohu říci, že to byl jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Nikol Kašová, O1.A

Komentovaný koncert „Mladí sólisté“ nás velice zaujal svými kouzly a krásnou hudbou. Rychle nám utekl a určitě bychom takovýto koncert rádi opět zhlédli. Budeme se těšit na další akci.

Jonáš Bonczek, O1.A

Fotogalerie ke zhlédnutí

Ing. Lucie Šmuková