Napínavá účast našich žáků v branné soutěži WOLFRAM

Dne 16. května 2024 se naši žáci zúčastnili prestižní branné soutěže WOLFRAM. V silné konkurenci se jim podařilo dosáhnout skvělých výsledků – naše týmy skončily těsně pod postupovými příčkami na pátém a sedmém místě, zatímco do dalšího kola postupovala první čtyři družstva.

Soutěž byla plná různorodých a náročných disciplín. Žáci se museli popasovat s bojovou dráhou, stavbou Da Vinciho mostu, střelbou ze vzduchové pušky a vědomostním testem o operaci Wolfram. Dále je čekal silový trojboj, zdravověda, házení granátem a vytrvalostní běh. Tyto disciplíny vyžadovaly nejen fyzickou zdatnost, ale také výbornou týmovou spolupráci a znalosti v oblasti první pomoci a vojenských postupů.

Přestože postup těsně unikl, naši žáci předvedli obdivuhodné výkony a ukázali skvělého týmového ducha.

Fotogalerie ke zhlédnutí

Mgr. Lenka Zrubková