Výsledky Fotosoutěže pro žáky primy a sekundy

Na přelomu dubna a května, v době distanční výuky, proběhla na naší škole Fotosoutěž pro žáky primy a sekundy. Do soutěže poslalo své příspěvky na téma JARO 2021 40 žáků.

Účastníci soutěže prokázali jak kreativitu, tak fotografické dovednosti při pořizování snímků. Do finále si každá třída zvolila 3 nejlepší fotografie, které rovněž hodnotili pedagogové naší školy. Na ty nejlepší čekaly, po vyhlášení medové odměny.

1. místo: Kateřina Otevřelová (prima)
2. místo: Vojtěch Hugáň (sekunda)
3. místo: Izabel Tůmová (prima)

A co nám k soutěži řekla výherkyně?

„Soutěž byla velice zajímavá, moc se mi líbila. Na soutěži bylo skvělé, že bylo vcelku volné téma. Fotografii jsem pořídila na procházce se svým pejskem v okolí našeho gymnázia. Bylo by skvělé, kdyby se takové soutěže pořádaly i v dalších letech“. 😊

Všem soutěžícím a hlasujícím moc děkuji.

Fotogalerie z Fotosoutěže ke zhlédnutí

Mgr. Lenka Zrubková