Běh 3. května

Každoroční Běh 3. května odstartoval celou řadu sportovních aktivit. Právě štafetový závod, který se konal na hřišti Slavie Orlová, představil naše žáky v úžasném světle. Běželo se v ideálních podmínkách – příjemná atmosféra, připravená travnatá plocha, super počasí.

Naši žáci získali zlato v kategorii ročníku narození 2011 – Czyž, Pavlech, Ivanovič, Vitovský, dále v kategorii 2006 – 2008 – Vančát, Mika, Gořula, Lestyan.

3. místo obsadily štafety roč. 2009 – 2010 – Kubala, Koběrský, Duras, Czyž a dívky ve složení Jordánová, Mannsbartová, Mrázková, Kobierská, dále štafeta roč. 2006 – 2008 – Ligocká, Klotková, Mihalová a Zarembová.

V kategorii Open (bez rozdílu věku) získal bronz Krempaský a naše dívky obsadily všechny stupně vítězů – 1. místo Stanieková, 2. místo Vitovská, 3. místo Kubanková.

Blahopřejeme!

Fotogalerie ke zhlédnutí

Za PK TV Mgr. Kamil Šelong a Mgr. Lenka Zrubková