Bažantka 2023

Dne 3. 2. 2023 se po dlouhé době konala tradiční Bažantka. Zástupci třetích ročníků se rozhodli pro Valentýnskou tématiku a prvním ročníkům rozdali námět pro jejich vystoupení. Nebylo to snadné téma, ale s romantickými filmy se všechny třídy popraly. Studenti pilně trénovali a před celou školou ukázali týmového ducha.

Například nejmladší prima s vystoupením Kráska a zvíře, dále Skvělá O1.A s Pretty woman, kluci z oboru IT předvedli taneční vystoupení Mamma Mia, V1.A se ukázali jako zamilovaní upíři ze Stmívání, a na závěr totožná dvojice Johnnyho a Bejby z G1.C.

Poté si pro ně studentská rada připravila týmové hry, zaslouženě dostali i dárky pro třídu a na konec byli pasováni na právoplatné studenty naší školy.

Za studentskou radu děkujeme všem učitelům a studentům za zpestření výuky a doufáme, že tuto tradici si na naší škole udržíme i po další léta.

Fotogalerie ke zhlédnutí

Za studenty Bára Kiššová, T2.C