Úspěšná reprezentace v soutěži Vědecký čtyřboj

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 proběhlo v českých a slovenských školách online kolo soutěže Vědecký čtyřboj. Jedná se o soutěž, které se účastní čtyřčlenná družstva, jejichž úkolem je během dvou hodin vyřešit co nejvíce úkolů z oblasti biologie, chemie, fyziky a matematiky. Na rozdíl od jiných znalostních soutěží zde nehrají roli jen schopnosti řešit konkrétní úlohy, ale důležité je také koordinovat činnosti jednotlivých studentů v rámci daného týmu. Tým naší školy dosáhl velice pěkného umístění. Z 218 zúčastněných škol jsme obsadili 85. místo, což nás řadí do kategorie nadprůměrných. Naši školu letos reprezentovali Thi Vy Duong (biologie), Anna Šimková (chemie), Marek Korta (fyzika) a Martin Klos (matematika).

Všem těmto studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Fotogalerie ke zhlédnutí

Mgr. Roman Krpec a Mgr. Dominik Michalec