Úspěchy v přespolním běhu

Na začátku října 2022 se po vítězství v městském kole utkali běžci naší školy s nejlepšími týmy okresu v přespolním běhu v Havířově.

Nejúspěšnější byli středoškoláci, kteří svou kategorii vyhráli a postupují do krajského kola, které se uskuteční v Opavě.
Tým tvořili: Denis Bartoš, Marek Korta, Vít Lestyan, Dalibor Lach, Karel Mičulka a Adam Urban.

Středoškolačkám i starším žákyním postup těsně unikl, skončily na krásném 2. místě.
Středoškolačky běžely ve složení: Karolína Dofková, Kristýna Kochová, Sára Kubanková, Adriana Ponczová, Anežka Šidlová a Petra Vitovská.

Starší žačky reprezentovaly: Markéta Klotková, Lucie Emma Koběrská, Nela Ligocká, Natálie Literáková, Barbara Solichová a Natálie Zarembová.

Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a hochům přejeme hodně úspěchů v krajském kole.