Celostátní soutěž Bobřík informatiky 2021

Ve dnech 8. – 19. 11. 2021 se naši žáci studijních oborů gymnázium a informační technologie zapojili do 14. ročníku celostátní online soutěže Bobřík informatiky.

Soutěž pro žáky ZŠ a SŠ organizuje Fakulta informatiky Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a proběhla u domácích počítačů s webovým prohlížečem. Každý soutěžící dostal elektronický test s 11 online otázkami a odpovídal nejčastěji zaškrtáváním možností. Úspěšným řešitelem se stal ten účastník, který získal min. 120 bodů.

 

BENJAMÍN Pořadí Body Jméno a příjmení Třída Pořadí Body Jméno a příjmení Třída
172 Tamáš Mário Ladislav G2.A 140 Kaniová Aneta G2.A
160 Bollog Adam G1.A 140 Koláček Martin G1.A
160 Klega Jan G1.A 136 Otevřelová Kateřina G2.A
160 Matušíková Ela G1.A 132 Hanzlová Karolína G1.A
160 Witosz Matěj G1.A 132 Kortiš Lukáš G2.A
160 Witoszová Ema G1.A 132 Sulek Tomáš G2.A
156 Mika Ondřej G2.A 128 Grycmon Tomáš G1.A
148 Möhwald Nicoló G2.A 128 Tůmová Izabela G2.A
144 Hojník Daniel G1.A 124 Zajíc Petr G1.A
144 Kubala Marek G2.A 120 Chodura Šimon G1.A
144 Kubicová Karolína G2.A 120 Jiříčková Anna G1.A
144 Literáková Natálie G2.A
KADET Pořadí Body Jméno a příjmení Třída Pořadí Body Jméno a příjmení Třída
192 Danko Matěj G3.A 144 Šerudová Nikol G3.A
192 Groman Jan G3.A 144 Trčková Elen G4.A
176 Pająková Gabriela G4.A 140 Dofková Jana G4.A
176 Prošková Michaela G3.A 140 Drastichová Eliška G4.A
165 Dudová Karolína G3.A 140 Sztwiertniová Ema G3.A
164 Oborná Aneta G3.A 136 Fišerová Tereza G4.A
160 Hanzlová Elena G3.A 136 Nováková Aneta G4.A
157 Gromanová Adéla G4.A 136 Saran Martin G3.A
157 Kaňa Jakub G4.A 136 Světlá Lucie Natálie G4.A
156 Chytil Tomáš G4.A 136 Šrubařová Valentina G3.A
156 Mihalová Adéla G3.A 136 Vančát Filip G3.A
156 Šajbanová Klára G3.A 135 Ponczová Adriana G4.A
156 Zarembová Natálie G3.A 128 Hrudnak David G4.A
148 Albínová Rozárie G4.A 127 Řezák Robin G4.A
148 Grygárek Jan G4.A 125 Kondělková Anna G4.A
146 Piechowiczová Barbora G4.A 124 Kopal Petr G3.A
144 Gasiorková Vendula G4.A 120 Kristen Nicolas G4.A
144 Gořula Jonáš G4.A 120 Žurek Kamil G3.A
144 Kožušníková Martina G3.A
JUNIOR
(9718 sout.)
Pořadí Body Jméno a příjmení Třída Pořadí Body Jméno a příjmení Třída
39. 180 Hartl Miloslav G5.A 1142. 125 Bednář Marek G5.A
211. 159 Prošek Adam G5.A 1142. 125 Burová Tereza G5.A
244. 155 Fonš Daniel G1.C 1142. 125 Gawlasová Lucie G5.A
347. 151 Galuszková Tereza G2.C 1142. 125 Grycová Magdaléna G6.A
369. 149 Ožogová Vendula G5.A 1142. 125 Nogová Eva G5.A
375. 148 Štěpánková Lenka G1.C 1391. 121 Tobola Vojtěch G6.A
424. 145 Borový Ondřej G1.C
424. 145 Chlopčíková Adéla G5.A Skupina: Odborné školy
830. 133 Bill Denis G6.A 314. 123 Janko Radim T2.C
907. 130 Grochol Michal G5.A 349. 121 Bardoň Adam T2.C
907. 130 Maroščík Petr G5.A 349. 121 Bolek Petr T2.C
SENIOR
(5052 sout.)
Pořadí Body Jméno a příjmení Třída Pořadí Body Jméno a příjmení Třída
Skupina: Gymnázium – Zájemci Skupina: Odborné školy
Postup do úst. kola 105. 168 Kubíček Pavel G8.A 286. 132 Žahourek Daniel T3.C
131. 165 Gottwald Aleš G7.A 319. 131 Wrubel Lukáš T3.C
417. 145 Jozefko Vojtěch G7.A 346. 128 Štrejl Dominik T4.C
898. 124 Urban Adam G7.A
989. 122 Oborná Hana G7.A

 

Fotogalerie ke zhlédnutí

Úspěšným řešitelům srdečně blahopřejeme k dosaženým výsledkům a všem děkujeme za účast v soutěži. Další informace o soutěži lze získat na internetových stránkách www.ibobr.cz.

Za učitele informatiky a matematiky Ing. Marta Slawinská, školní koordinátor soutěže