Velikost textu:

V celostátním kole soutěže školních časopisů získal NEURON Cenu poroty

Dne 3. 12. 2013 se pět zástupců redakce školního časopisu NEURON pod dohledem pana profesora Tomáše Davida, který mimo jiné také přispívá k jejímu fungování, vydalo na vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže Školní časopis roku 2013, které se uskutečnilo na Střední škole polygrafické v Brně. Sjelo se zhruba 35 školních redakcí z celé České republiky.

Diplom_NEURON_BRNO_2013Ihned po slavnostním zahájení a několika úvodních slovech ředitele soutěže, pana Petra Kantora, započaly workshopy. Každý si přišel na své – někdo zvolil debatu o příbězích, jiní si poslechli přednášku o fotografiích a jejich pořizování, milovníci cestování a vaření měli možnost navštívit besedu na téma „indická kuchyně“. Nikdo se jistě nenudil. Následně, po krátké přestávce na občerstvení, proběhlo samotné vyhlašování. Kromě hlavní ceny byly diplomy a upomínkové předměty udělovány pro několik vedlejších kategorií, a jedna z nich byla i speciální Cena poroty, kterou se může kromě dalších 5 redakcí pyšnit i ta naše!

Tímto bych chtěl také poděkovat svým spolupracovníkům a pedagogům, kteří neváhají obětovat svůj volný čas na výpomoc, a také studentům, kteří si časopis pravidelně kupují, čtou a projevují nám tak svou přízeň a podporu. Dosáhli jsme skvělého úspěchu a já pevně věřím, že se příští rok NEURON dostane ještě o malinko výše.

Za redakci školního časopisu Vojta Dluhoš, G4.D

Fotogalerie ze soutěže školních časopisů v Brně ke zhlédnutí

NEURON_BRNO_2013_1 NEURON_BRNO_2013_2 NEURON_BRNO_2013_3

NEURON_BRNO_2013_4 NEURON_BRNO_2013_5 NEURON_BRNO_2013_6


logo