Velikost textu:

Celostátní soutěž Bobřík informatiky 2020

Ve dnech 9. – 20. 11. 2020 se v rámci distanční výuky naši žáci studijních oborů gymnázium a informační technologie  zapojili do 13. ročníku celostátní soutěže Bobřík informatiky.

Soutěž pro žáky ZŠ a SŠ organizuje Fakulta informatiky Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a proběhla u domácích počítačů s webovým prohlížečem. Každý soutěžící dostal elektronický test s 12 online otázkami a odpovídal nejčastěji zaškrtáváním možností. Úspěšným řešitelem se stal ten účastník, který získal min. 120 bodů.

 

BENJAMÍN Body Jméno a příjmení Třída Body Jméno a příjmení Třída
192 Adéla Mihalová G2.A 152 Valentina Šrubařová G2.A
177 Kateřina Otevřelová G1.A 152 Vojtěch Hugáň G2.A
176 Marek Kubala G1.A 148 Nikol Csonková G1.A
160 Mário Ladislav Tamáš G1.A 148 Natálie Zarembová G2.A
176 Matyáš Kobierský G1.A 144 Aneta Kaniová G1.A
176 Aneta Oborná G2.A 144 Alena Jozefková G2.A
176 Klára Šajbanová G2.A 144 Ema Sztwiertniová G2.A
168 Nicoló Möhwald G1.A 140 Nicolas Nováček G1.A
164 Lukáš Kortiš G1.A 140 Barbara Solichová G2.A
160 Karolína Kubicová G1.A 140 Nikolas Dlouhopolský G2.A
160 Natálie Literáková G1.A 140 Petr Kopal G2.A
160 Amélie Hartigová G2.A 136 Jan Groman G2.A
160 Michaela Prošková G2.A 132 Anna Fišerová G1.A
156 Adéla Gasiorková G1.A 132 Kamil Žurek G2.A
156 Kryštof Kačáni G1.A 128 Izabela Tůmová G1.A
156 Ondřej Mika G1.A 128 Jana Wnetrzaková G1.A
156 Martin Saran G2.A 128 Karolína Dudová G2.A
153 Markéta Klotková G2.A 128 Martina Kožušníková G2.A
152 Elena Hanzlová G2.A 124 Terezie Dřízgová G2.A
152 Filip Vančát G2.A 120 Michaela Sýkorová G1.A
152 Matěj Danko G2.A
KADET Body Jméno a příjmení Třída Body Jméno a příjmení Třída
168 Miloslav Hartl G4.A 138 Michal Grochol G4.A
162 Lucie Gawlasová G4.A 136 Petr Maroščík G4.A
160 Adam Prošek G4.A 132 Adéla Chlopčíková G4.A
150 Gabriela Pająková G3.A 128 Adéla Gromanová G3.A
145 Tomáš Chytil G3.A 125 Jana Dofková G3.A
145 Alena Krepkova G4.A 124 Filip Pěgřím G4.A
142 Magdaléna Šajbanová G4.A 123 Ema Jílková G4.A
142 Michaela Bártová G4.A 123 Eva Nogová G4.A
141 Nela Jiříčková G3.A 122 Marek Bednář G4.A
140 Lenka Kortová G4.A 120 Eliška Isaiášová G4.A
138 Nicolas Kristen G3.A 120 Hana Tešnarová G4.A
JUNIOR Body Jméno a příjmení Třída Body Jméno a příjmení Třída
176 Matěj Tydlačka G6.A 124 Jiří Dembinný G2.C
145 Radim Kolek G5.A 124 Karin Dugasová G6.A
144 Adam Urban G6.A 124 Marek Korta G6.A
138 Tereza Hečková G6.A 124 Martin Klos G6.A
136 Adam Oravský G6.A 124 Tereza Grznárová G2.C
136 Aleš Gottwald G6.A 124 Vojtěch Jozefko G6.A
136 Hana Oborná G6.A 123 Jan Válek G5.A
136 Valérie Galgaňáková G6.A 120 Andrea Mokričková G2.C
133 Nela Obadalová G1.C 120 Natalia Springerová G6.A
132 Tereza Galuszková G1.C
127 Vojtěch Kubala G2.C Skupina: Odborné školy 
124 Alexandra Kvaková G6.A 152 Lukáš Wrubel T2.C
124 Aneta Ertlová G2.C 149 Marek Kaňok T2.C
124 Jan Konkolský G6.A 124 Jan Voborník T2.C
SENIOR Body Jméno a příjmení Třída Body Jméno a příjmení Třída
Skupina: Gymnázium – Zájemci Skupina: Odborné školy 
192 Ondřej Chlubna G8.A 136 Denis Leinveber T4.C
156 Pavel Kubíček G7.A 133 Nikol Krejsová T3.C
146 Tereza Cholevíková G3.C 129 Antonín Pavlík T3.C
125 Matouš Žáček T4.C
124 Aleš Válek T4.C
122 Vojtěch Chmiel T4.C

 

Úspěšným řešitelům srdečně blahopřejeme k dosaženým výsledkům a všem děkujeme za účast v soutěži. Další informace o soutěži lze získat na internetových stránkách www.ibobr.cz.

Za učitele informatiky Ing. Marta Slawinská, školní koordinátor soutěže


logo