Velikost textu:

Žáci primy vyzpívali zlaté pásmo

Na začátku školního roku nám paní učitelka Rašíková sdělila, že umíme hezky zpívat, a navrhla nám, že nás přihlásí do regionální soutěže dětských pěveckých sborů. Souhlasili jsme, ale nevěděli jsme, co nás čeká.

V hudební výchově jsme rozděleni na poloviny, proto bylo pro nás nacvičování velmi komplikované. Ale zvládli jsme to! Nastal den D. Před naším vystoupením jsme byli hodně nervózní. Paní konferenciérka nás uvedla slovy: „Toto není sbor, ale celá jedna třída orlovského gymnázia.“ Odzpívali jsme připravený program, jak nejlépe jsme uměli, ani jsme nečekali na vyhlášení výsledků a šli jsme domů.

Jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistili, že jsme si svým výkonem vyzpívali zlaté pásmo! Byli jsme šťastní a děkujeme paní učitelce Rašíkové, že nás tak dobře připravila. Velkou radost měla i naše paní učitelka třídní a za naši snahu nám upekla výborný dort.

Žáci G1.A

DiplomPrimaKontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo