Velikost textu:

Vystoupení pěveckého sboru v Tvarožné Lhotě a v Petrově

Minulý rok vystoupil náš pěvecký sbor v Senátu Parlamentu České republiky při příležitosti udělování cen „Vesnice roku“. Paní starostce obce Tvarožná Lhota se naše vystoupení velmi líbilo, a proto se rozhodla, že nemůže své občany ochudit o zážitek z našeho zpívání. V neděli 15. 12. 2013 jsme se tedy vydali na jižní Moravu do Tvarožné Lhoty. Místní nás přijali obzvlášť srdečně, v nově zrekonstruovaném kostele pro naše vystoupení vytvořili naprosto dokonalou atmosféru a odměnili náš výkon dlouhotrvajícím potleskem.

Další koncert nám paní starostka zařídila v nedalekém Petrově. I zde o nás bylo velmi dobře postaráno a rovněž se nám v přátelské atmosféře a v krásných prostorách moderního kostela zpívalo naprosto skvěle. Zpět domů jsme se vraceli až pozdě večer, ale vystupovat na koncertech pro tak nadšené publikum nás nikdy neomrzí a vždy si takové zážitky rádi zopakujeme.

Vítek Veselý, G8.A

Tvarozna_Lhota_1 Tvarozna_Lhota_2

Tvarozna_Lhota_3 Tvarozna_Lhota_4Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo