Velikost textu:

Vítězství v ekonomické soutěži DUEL

Naši studenti oboru obchodní akademie obsadili 1. místo v ekonomické soutěži DUEL – studenti versus daně, účetnictví, finance, ekonomika, legislativa. Nela Jurygáčková, Darina Matušinská a David Koždoň, studenti třídy O4.A, se dne 1. 12. 2017 zúčastnili třetího ročníku ekonomické soutěže DUEL, kterou pořádala Katedra účetnictví a daní, Katedra financí a Katedra podnikohospodářská Ekonomické fakulty VŠB – Technické univerzity Ostrava.

Týmy soutěžících zpracovaly podnikatelský záměr fiktivní firmy, řešily případovou studii z účetnictví a své znalosti si ověřily testem z ekonomiky, účetnictví a daní a z oblasti financí. V konkurenci 11 škol Moravskoslezského kraje, které studijní obor obchodní akademie vyučují, zvítězili naši studenti třídy O4.A.

Neli, Darince a Davidovi blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších nejen studijních úspěchů.

Za PK odborných předmětů Ing. Ivana Brožíková, Ph.D.

Článek o soutěži na Novinky.Cz

Diplom2Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo