Velikost textu:

Turistický kurz Mokřinky

Ve dnech 7. – 11. 9. 2015 se vydalo 45 studentů odborných oborů naší školy ze tříd O3.A, T3.C a V3.A do obce Mokřinky k řece Moravici na turistický kurz. Studenty čekal velmi pestrý program, který byl připraven ve spolupráci s firmou Děti v pohybu, z. ú. – Outdoor and colors za dohledu vedoucí kurzu Vlasty Doležalové a pedagogů Milana Klepače, Hany Jiříčkové a Jany Lorencové.

Pěší turistika, základy vodní turistiky na řece Moravici, základy lezení na cvičných skalách v Kružberku, slackline, golf, jóga, základy masáže, relaxace, teambuildingové hry a další aktivity v prostorách RS U Brodu daly účastníkům nahlédnout nejen do různých pohybových aktivit, ale rozvíjely vůli, vytrvalost, trpělivost, ohleduplnost či sociální dovednosti jako je týmová spolupráce, komunikace, apod.

Mgr. Vlasta Doležalová

Turisťák s velkým“T“

5 dní plných smíchu, adrenalinu, vody a skal bylo úžasných. V řece se vykoupali snad všichni, i když to bylo to, čeho jsme se báli nejvíc. Ale i tak byla ohromná sranda. U táboráku jsme si zazpívali, popovídali si, opekli buřty, každý den jsme hráli hry, učili se nové věci nebo jsme relaxovali. Zkrátka a dobře to byl úžasný turisťák.

Za všechny zúčastněné krátká zpráva skupiny č. 6 ve složení Svačková D., Sikorová M., Byrtusová H., Brevčinský D., Podzimek M.

Fotogalerie 1. den  Fotogalerie 2. den  Fotogalerie 3. den

 ???????????????????????????????Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo