Velikost textu:

Skvělé výsledky v celostátní soutěži Bobřík informatiky

Naši studenti opět dosáhli skvělých výsledků v letošním 6. ročníku celostátní soutěže Bobřík informatiky, který se konal ve dnech 11.–15. listopadu 2013.

homeboardSoutěž pro žáky ZŠ a SŠ organizuje Fakulta informatiky Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a proběhla u počítačů s webovým prohlížečem. Každý soutěžící dostal elektronický test s 15 otázkami, odpovídal nejčastěji zaškrtáváním možností. Úspěšným řešitelem se stal soutěžící po dosažení aspoň 150 bodů.

 

BENJAMÍN Pořadí Body Příjmení a jméno Třída Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
32. 224 Chlubna Ondřej G1.A 1223. 160 Norek Pavel G2.A
68. 220 Pseirakis Anastasia G2.A 1223. 160 Urban Radim G2.A
330. 192 Adamczyková Tereza G2.A 1223. 160 Vidlička Jan G2.A
330. 192 Oborný Tomáš G1.A 1377. 156 Gabzdylová Hana G1.A
690. 176 Kempný Pavel G2.A 1377. 156 Kvak Jakub G2.A
805. 172 Puch Lukáš G2.A 1377. 156 Strnadel Patrik G2.A
805. 172 Zapletal Jakub G2.A 1377. 156 Šotková Krystyna G1.A
1082. 164 Kulhavá Kamila G1.A
1082. 164 Tanistra Ondřej G2.A
1082. 164 Valenta Michal G2.A
KADET Pořadí Body Příjmení a jméno Třída Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
30. 228 Bialońová Eliška G4.A 880. 180 Eichlerová Kateřina G4.A
53. 224 Gencová Magdaléna G4.A 880. 180 Novobilská Natálie G4.A
83. 220 Žáčková Kateřina G4.A 880. 180 Nytra Jan G4.A
126. 215 Havrlantová Kateřina G4.A 1085. 176 Kokešová Andrea G4.A
243. 204 Juřicová Markéta G3.A 1085. 176 Zvir Daniel G4.A
299. 200 Kyjonka Ondřej G4.A 1238. 173 Kocurová Taťána G4.A
473. 192 Adamczyk Martin G4.A 1467. 168 Bučková Veronika G4.A
473. 192 Fialka Adam G4.A 1467. 168 Jungová Lenka G4.A
601. 188 Bednárová Aneta G4.A 1701. 164 Ratajová Kateřina G4.A
601. 188 Hvolková Natálie G3.A 1919. 161 Juráková Nikola G3.A
601. 188 Káňová Barbora G4.A 1949. 160 Fantová Tereza G3.A
601. 188 Mihalová Kristýna G3.A 1949. 160 Halamásková Věra G4.A
601. 188 Randulová Adéla G3.A 1949. 160 Kubošová Jana G4.A
719. 185 Slavíková Nikola G4.A 2171. 156 Niećová Lenka G3.A
745. 184 Filipová Hana G3.A 2619. 151 Sobotík Jan G4.A
JUNIOR Pořadí Body Příjmení a jméno Třída Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
29. 220 Miklóšová Tereza G5.A 674. 172 Šeligová Karolína G5.A
82. 208 Bura Radek G1.D 768. 169 Adamczyková Lucie G6.A
118. 204 Ivora Adam G5.A 768. 169 Plevová Natálie G2.D
176. 198 Valchář Jakub G5.A 798. 168 Klapuchová Eliška G2.D
186. 196 Daněk Tomáš G5.A 890. 165 Kubatková Markéta G5.A
186. 196 Pham Phuong G6.A 890. 165 Vilhelmová Vanessa G5.A
305. 189 Řehořová Hana G6.A 941. 164 Hanusková Tereza G1.D
391. 184 Adamčík Jan G5.A 1104. 160 Kryštof Filip G1.D
391. 184 Klichová Andrea G6.A 1104. 160 Muchová Gabriela G5.A
461. 181 Sýkorová Tereza G6.A 1384. 155 Holeszová Andrea G6.A
486. 180 Gavlasová Kateřina G5.A 1468. 152 Adamčík Jakub G5.A
551. 178 Krempaský Robin G5.A 1468. 152 Janča Šimon G1.D
586. 176 Kučová Vendula G5.A 1468. 152 Pastušek Václav G5.A
586. 176 Kuzmová Natálie G6.A
SENIOR Pořadí Body Příjmení a jméno Třída Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
83. 205 Kopecká Eliška G8.A 335. 168 Branny Michael G3.D
156. 188 Grossmann Jan G7.A 335. 168 Nachtneblová Kateřina G8.A
227. 179 Grossmannová Pavla G8.A 422. 161 Salamon Jakub G7.A

 

Úspěšným řešitelům srdečně blahopřejeme k dosaženým výsledkům a všem děkujeme za účast v soutěži. Další informace o soutěži lze získat na internetových stránkách www.ibobr.cz.

Ing. Marta Slawinská, Ing. Marie Szypková, Mgr. Alena Vavříčková

Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB

logo