Velikost textu:

Reprezentace školy v krajském kole Logické olympiády

V pátek 8. 11. 2014 se dva studenti ze sexty Jan Adamčík a Adam Ivora zúčastnili krajského kola Logické olympiády. Po úspěšném prvním kole se jako jedni z 60 postupujících z celkového počtu 1649 soutěžících z Moravskoslezského kraje dostali do krajského kola v Ostravě. Akce se konala v zasedacím sále krajského úřadu, kde jsme byli velmi mile překvapeni pečlivou připraveností celé soutěže společností Mensa. Po celou dobu soutěže bylo k dispozici chutné občerstvení na doplnění duševních sil. Soutěž byla realizována s finanční podporou Moravskoslezského kraje a města Ostrava, generálním partnerem soutěže byla Kellner Family Foundation.

Celá olympiáda byla založena na složitých logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Vůbec nerozhodují naučená fakta ze školy, ale především samostatné a logické myšlení. Tím se tato soutěž liší od ostatních. Ačkoli jsme se do finále v Praze neprobojovali, nemusíme se za naše umístění vůbec stydět. Adam Ivora se umístil na pěkném 13.- 14. místě s kvantilem 78,81, Jan Adamčík na 42.- 45. místě s kvantilem 27,97.

Více informací můžete nalézt na internetových stránkách http://www.logickaolympiada.cz .

Za soutěžící Jan Adamčík, G6.AKontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo