Velikost textu:

Pěvecký sbor získal prestižní ocenění

Rada Moravskoslezského kraje každoročně vyhodnocuje nejúspěšnější žáky a školní týmy středních škol, kteří ve školním roce dosáhli mimořádných výsledků krajského, národního nebo mezinárodního významu v mimoškolních aktivitách – umělecké a kulturní činnosti, sportu, v technických dovednostech, péči o přírodu a životní prostředí, v badatelské činnosti (věda, výzkum, historie) nebo vynikali v jiných společensky prospěšných činnostech či úspěšně reprezentovali školu na soutěžích a přehlídkách vyhlašovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Slavnostní předávání ocenění nejúspěšnějším žákům a školním týmům za školní rok 2012/2013 se konalo 24. října 2013 na Janáčkově konzervatoři a Gymnáziu v Ostravě. Ocenění převzalo 25 jednotlivců, v kategorii školních týmů bylo ohodnoceno 5 nejlepších kolektivů, mezi něž se probojoval i náš pěvecký sbor. Sboristé se tak již podruhé ve své historii mohou pyšnit titulem „Nejúspěšnější školní tým Moravskoslezského kraje“.

Členům sboru blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Lukšová

PS_Ostrava4 PS_Ostrava3

 PS_Ostrava2 PS_Ostrava1Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo