Velikost textu:

Pěvecký sbor si v katolickém kostele zazpíval s Helenou Vondráčkovou

Náš pěvecký sbor dostal v čase adventu již poněkolikáté příležitost zazpívat si s některou z hvězd českého showbyznysu. Tentokrát se ale jednalo spíše o supernovu, do Orlové totiž přijela Helena Vondráčková. Koncert se konal na půdě katolického kostela Narození Panny Marie v úterý 10. 12. 2013. A o lístky byla nouze!

Celý koncert zahájil svým vystoupení náš sbor. Hlavní bod koncertu byl ale pochopitelně zcela jiný. Přeplněný kostel praskal ve švech pod náporem fanoušků, kteří dychtivě očekávali výkon jedné z nejznámějších českých zpěvaček. A ona je rozhodně nezklamala. Paní Vondráčková zazpívala své největší hity, a tak si lidé mohli pobrukovat nebo i zazpívat známé písničky spolu s ní. Dále mohli diváci žasnout nad umem skupiny Charlie band, která tuto českou superstar instrumentálně doprovází při jejích vystoupeních. Na závěr koncertu si dokonce náš sbor se slavnou zpěvačkou zazpíval dvě společné písně.

Paní Vondráčková se tak stala zatím nejslavnější hvězdou, se kterou náš sbor vystupoval. Rozhodně se všichni shodneme na tom, že se nám tato tradice zpívání s českými celebritami líbí, a pevně věříme, že bude pokračovat i v následujících letech.

Vítek Veselý, G8.A

Vondrackova_6 Vondrackova_5 Vondrackova_4

Vondrackova_3 Vondrackova_2 Vondrackova_1Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo