Velikost textu:

Návštěva partnerské školy v Źorách

Ve středu 10. června 2015 jsme vyjeli do partnerské školy v polském městě Žory. Naši hostitelé nás srdečně přivítali, výborně pohostili a provedli po škole, která se nám velmi líbila.

Další program nás zavedl do Dream Parku Ochaby. Zde jsme se mohli podívat do domu, který je postaven vzhůru nohama, a prohlédnout si miniatury světových památek. Prolezli jsme lanovou dráhu v korunách stromů a přežili útok žraloka v 3D akváriu. Poté jsme se šli naobědvat do restaurace a po obědě jsme navštívili Muzeum ohně, kde jsme měli možnost se „seznámit“ s ohněm, historií hasičského sboru v Žorech a vyzkoušet si pár pokusů. Po návštěvě muzea nás naši polští přátelé provedli centrem města, popovídali jsme si a ochutnali výbornou místní zmrzlinu.

Den utekl jako voda a my jsme se museli s Poláky a Polskem rozloučit. Slíbili jsme si, že se zase určitě brzy uvidíme, takže se těšíme na další společné setkání.

J. Krňávek a M. Betík L3.BKontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo