Velikost textu:

Mezinárodní veletrh fiktivních firem v Ostravě

Dne 27. 3. 2014 se uskutečnil 6. Mezinárodní ostravský veletrh fiktivních firem, který byl pořádán pod záštitou náměsta primátora Ing. Martina Štěpánka, společně s ostravskou Obchodní akademií.

Veletrhu se zúčastnilo celkem 31 fiktivních firem z celé České republiky, Slovenska a Polska. Mezi hosty byli např. zástupci pražského centra fiktivních firem, zástupkyně úřadu práce, zástupce firmy Bandi, České spořitelny a Kvados.

Naši školu reprezentovala fiktivní firma z L3.B – ArtFo, s. r.o., která se zabývá distribucí a prodejem exotického nábytku. Obchodování se zúčastnili všichni žáci z O3.A a L3.B. Na veletrhu byla porotou oceněna nejlepší firma, katalog, prezentace, stánek a nejlepší reprezentant a reprezentantka.

V kategorii „nejlepší reprezentantka“ zvítězila Lucie Parmová (L3. B), která obdržela diplom, pohár a věcnou odměnu.

Žáci naší školy navázali nové obchodní vztahy. Účast na ostravském veletrhu je pro ně velmi dobrou zkušeností a inspirací pro jejich další práci.

Ing. Pavlína Palová

FIF_OV1 FIF_OV2 FIF_OV3

 Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo