Velikost textu:

První majáles GOA Orlová se nesl v duchu hippies

Každoroční majálesové oslavy se konaly ve středu 30. dubna 2014 od deváté hodiny, kdy jednotlivé maturitní třídy začaly předvádět svá vystoupení v rámci posledního zvonění. Mezitím porota z řad studentů obcházela obě budovy a hodnotila kreativitu „hipisáckých maníků“. Téma letošních oslav se totiž neslo v duchu hippies. Po skončení maturitního loučení  se studenti shromáždili za školou a čekali na signál. Přesně ve 12 hodin se průvod květinových dětí vydal přes město, aby nakonec ukončil svoji pouť před městským úřadem. Jako každoročně předvedly nejschopnější třídy ukázky zpěvu a tanců. A téma? Šedesátá léta. Následovalo vyhodnocení a předání cen vedením školy. Nejprve za pestrost oblečení, pak za předvedené výkony na „place“. Ceny věnovali: paní Messari, Silvie – pizzerie, Magnolie – cukrárna, Jochymek – řeznictví, Město Orlová, Nadační fond gymnázia, Squash centrum  Orlová. Všem děkujeme.

Konec majálesových oslav vyvrcholil fotbalovým utkáním mezi profesory, rodiči, absolventy a současnými maturanty. Je třeba maturanty pochválit za předvedený výkon, a přestože nevyhráli, byli velmi důstojným soupeřem.

Majálesové oslavy se po všech stránkách vydařily a náš společný poslední dubnový den byl opravdu nádherný.

Mgr. Blanka Buzková, Mgr. Kamil Šelong a Mgr. Daniel Cigánek

Majálesové oslavy 2014 – fotogalerie (foto: Mgr. Tomáš David)

První majáles GOA Orlová se nesl v duchu hippies – videoreportáž

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAKontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo