Velikost textu:

Kvalifikační závod o postup na Kontinentální pohár

Ve středu 6. června 2018 proběhl na Městském stadionu ve Vítkovicích kvalifikační závod k projektu Ostrava fandí kontinentům. Žáci a studenti základních a středních škol bojovali o postup do superfinále, které se uskuteční v předprogramu Kontinentálního poháru, který proběhne 8. a 9. září 2018 a bude největší atletickou akcí roku, na níž se utkají nejlepší atletky a atleti z celého světa. A my budeme u toho!

Naše štafeta dívek ve složení Tereza Daníšková z O1.A, Anna Machačová z G5.A, Kristýna Nowaková z G2.C, Krystyna Šotková z G5.A v běhu na 4×400 m svým výborným výkonem vybojovala 1. místo mezi týmy kontinentu Asie-Pacifik, který naše škola v této akci reprezentuje.

Dívky však nebudou na stadionu osamoceny, půjdeme jim fandit! Studenti, kteří v rámci tělesné výchovy předvedli nejlepší výkony ve skoku dalekém a hodu plným míčem a také ti, kteří vytvořili fandící video či fotokoláž, nebo reprezentovali školu ve sportovních soutěžích v hale v rámci Roadshow s Barborou Špotákovou či štafetě hochů na 4×400 m, dostanou v září volnou vstupenku, funkční tričko a další drobnosti, s nimiž vyrazíme do Ostravy na tuto výjimečnou atletickou akci konanou jednou za čtyři roky vždy na jiném kontinentě. Budeme svědky bojů nejlepších sportovců světa, kteří budou reprezentovat svůj kontinent v jednotlivých atletických soutěžích.

Holky super! 9. září 2018 vám půjdeme fandit!
Za kabinet TV Mgr. Lenka Chlopčíková

Fotogalerie ke zhlédnutí

Kontinentální pohárKontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo