Velikost textu:

Exkurze G4.C do Prahy

Dne 25. 9. 2013 se třída G4.C vydala na návštěvu našeho hlavního města Prahy.

Poté co jsme se vymotali ze spletitých uliček, dorazili jsme do hostelu Traveller’s, který se stal naší základnou na další dny. Vzápětí jsme vyrazili na prohlídku Národního Divadla, jenž nám vyrazilo dech svou velkolepou výzdobou. Večer se konalo divadelní představení Revizor ve Stavovském Divadle a viděli jsme na vlastní oči mnoho známých osobností. V hlavních rolích nás oslnili Miroslav Donutil a Saša Rašilov. Během pobytu jsme také navštívili Starou Radnici, Karlův most, Pražský hrad, budovu Senátu a mnoho dalších významných památek. Uspokojili jsme také naše dětské touhy prohlídkou Zoo Trója. Velký zážitek nám poskytla večeře s Ladislavem Špačkem, jenž nás provedl světem etikety a seznámil nás se svým působením ve funkci mluvčího prezidenta Václava Havla.

Tento výlet nás inspiroval v mnoha ohledech a poskytl nám potřebné informace k maturitě. Děkujeme naší třídní profesorce Blance Buzkové a paní zástupkyni Daniele Požárové za uskutečnění této exkurze, která vnesla do našeho maturitního života krásné zážitky.

Za třídu G4.C napsaly Nikola Oczadlá a Karolina Brylová

Praha1 Praha2 Praha3

Praha4 Praha5 Praha6Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo