Velikost textu:

Běh do schodů

Ve středu 29. dubna 2015 ve 20 hodin se na naší škole uskutečnil nultý (zkušební) ročník Běhu do schodů. Zcela nová akce, která byla určena pouze pro maturanty a bývalé absolventy, proběhla v relativně komorním duchu. Běželo se ve dvou kategoriích za zvuků rytmické hudby a v doprovodu barevných světel. Cílem účastníků bylo zdolat za vyučovací hodinu co největší počet okruhů po školních chodbách a hlavně vyběhnout a seběhnout nahoru a dolů po schodech. Na regulérnost dohlížela perfektně oděna děvčata ze třídy G3.C. Zdravotnická služba byla zajištěna.

V kategorii chlapců zvítězil atlet Jiří Korejz, druhý se umístil Dan Jirušek (oba z G8.A), na třetím místě skončili Lukáš Jan (G8.A) a Matěj Klupa (G4.D). Z dívek byla nejlepší Katka Dedková (bývalá absolventka), druhé místo si vyběhala Gabriela Bončková (G8.A), třetí skončila Tereza Mališová (bývalá absolventka).

Vítězům blahopřejeme, ostatním děkujeme za účast a těšíme se na prvním ročníku, který se uskuteční před Vánocemi.

Za TV Mgr. Kamil Šelong

Fotogalerie ke zhlédnutíKontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo