Velikost textu:

Adaptační kurz primánků

Pochmurná obloha neslibovala 11. 9. 2013 nic příjemného. Od rána pršelo a 32 malých primánků se vydalo se svými vyučujícími na třídenní kurz na Studeničnou. Děti byly plny očekávání, těšily se na první společnou akci na nové škole. Počasí nám nepřálo ani v Mostech u Jablunkova, proto jsme místo pěší procházky lesem zvolili cestu autobusem.

Na chatě už na nás čekaly lektorky Kačka a Renča, které se dětem věnovaly po celou dobu pobytu. Vymýšlely a organizovaly hry v chatě i přírodě, soutěže ve skupinách i sportovní klání. Večer jsme si vždy řekli, co se nám za celý den povedlo. Děti se blíže poznaly, povídaly si o svých zálibách, domácích mazlíčcích, navázaly nová přátelství.

A než jsme se nadali, nastal čas odjezdu. Ve vlaku jsme si už povídali všichni, protože tři dny, které jsme prožili spolu, nás skutečně spojily. Plni dojmů a zážitků jsme se rozjeli do svých domovů.

Mgr. Pavlína Tobolová

prima1 prima2 prima3

prima4 prima5 prima6Kontakt

Masarykova třída 1313

735 14 Orlová-Lutyně

Tel. ředitelství školy:

596 539 301

Tel. vedoucí jídelny:

596 539 377, 731 519 003

kancelar@goa-orlova.cz

Datová schránka: fz4fxhf

Rychlé odkazy

Štítky

Cizí jazyky Družba Ekonomické vědy Neuron Pěvecký sbor Přírodní vědy Společenské vědy Sportovní aktivity Zahraniční exkurze Úspěchy v soutěžích Školní akce

GOA Orlová na FB


Víte, co
dýcháte?

logo